Set na péči o exterior vozu

Set na péči o exterior vozu

91616111
Skladem
996,00 Kč
S DPH
Set na péči o exteriér vozu. Skládá se z Autošampónu, Gelového čističe disků, Oživovače plastu a gumy pro exteriér a Ochranného vosku s vysokým podílem Karnaubského vosku. Jako bonus utěrka a houbička

Pečujte o zevnějšek svého vozu pomocí produktů Marvelous!
Tento set obsahuje tyto produkty:

1. Marvelous Autošampon pro ruční i strojní mytí - nejdříve doporučujeme vůz důkladně umýt od nečistot pomocí autošampónu. Po umytí doporučujeme utřít do sucha, aby na voze nezasychaly kapky.

2. Marvelous Čistič disků - gelový - poté umejte z disků i zažranou špínu pomocí gelu - stačí nastříkat, nechat chvilku působit a poté opláchnout (odolnější špíně je dobré pomoci houbou nebo kartáčem).

3. Marvelous Oživovač plastů a gumy - Exterior - poté naneste tento přípravek na dodanou houbičku (stačí vždy jen malinko a poté opakovat) a zlehka přetřete všechny plastové nebo gumové díly - nárazníky, okenní lišty, pneumatiky. Pokud se na povrchu tvoří kapičky, nanesli jste moc a znovu to přetřete houbičkou (bez aplikace přípravku). Přípravek oživí přetřené plochy a navrátí jím jejich zašlou barvu.

4. Marvelous - Ochranný vosk - za závěr na lak vozu aplikujte tento ochranný vosk, který obsahuje mohutnou porci pravého Karnaubského vosku. Aplikujte na celý povrch karosérie a nechte zaschnout - tj. pokud přetřete poté prstem povrch, měl by Vám zůstat na ruce "přášek". Poté setřete a přeleštěte. Aplikace možná i na přímém slunci. Pokud jste provedli správně - lahev s voskem Vám nyní bude klouzat po kapotě, stejně jako kapky vody či rosy. Lak je nyní více chráněn proti vlivům podnebí.

K tomuto setu dodáváme jako bonus Mikroutěrku a houbičku ZDARMA!

3 ks
Žádné recenze
Produkt přidán do oblíbených
Produkt přidán do porovnání

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.