Set na ošetření skel vozu pomocí...

Set na ošetření skel vozu pomocí Nanotechnologie

878505
Vyprodáno
887,00 Kč
S DPH
Sada na ošetření skla Nanotechnologií. Obsahuje víceúčelovou aktivní pěnu na rychlé a snadné předčištění, set Nanotechnologie na konzervaci a pro usnadnění mytí v létě - Bio odstraňovač hmyzu.

Tento balíček obsahuje vybrané produkty napříč sortimentem tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího efektu.

1. Víceúčelová aktivní pěna z řady MX for Life - pro bleskové umytí skla bezezbytků (použití najde i v dílně nebo domácnosti), stačí pouze aplikovat pěnu a setřít papírovou utěrkou.

2. Set na konzervaci skel vozu - Nano Autosklo - obsahuje čistítí mléko a dvousložkovou Nanotechnologii, kterou se předtím ošetřený povrch skla uzavře. V závislosti na velikosti čelního skla respektive vozu, vystačí minimálně na čelní sklo, až na všechna skla vozu (boční, zpětné, zadní). Pozor - minimální teplota povrchu skla při aplikaci musí být minimálně 10°C. Správně nanesená Nano ochrana vydrží až rok nebo min. 20 tis. km - pozor však na staré či nekvalitní stěrače mohou životnost zkrátit.

3. Bio odstraňovač hmyzu - ačkoliv po správně naaplikované Nanotechnologii veškeré nečistoty smejete ze skla pouze vodou či houbou a vodou, v závěru letních měsíců, kdy bývá "hmyzí rojení" nejhustší, přijde odstraňovač hmyzu vhod. Díky 100% přírodnímu složení nenarušuje nano vrstvu a lze tedy použít i na ošetřené plochy pomocí Nanotechnologie.

Více informací najdete u jednotlivých produktů.

Žádné recenze
Produkt přidán do oblíbených
Produkt přidán do porovnání

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.